Jak przekonac innych do gry w paintball

Jak przekonac innych do gry w paintball

Czasami, jeśli spędziłem wieki próbując przekonać ludzi aby zagrać w paintball, zaczną się znudzi całej koncepcji w ogóle i po prostu zamknięty. W czasach takich jak te, mogą być pomocne dla kogoś innego, aby pomóc twierdzą sprawy. (Dwa mózgi są lepsze niż jeden) Może to oznacza, pytając jednego ze swoich przyjaciół, aby porozmawiać z rodzicami i po prostu odpowiedzieć na ich pytania, a może można przekonać rodziców swojego przyjaciela mówić do Ciebie, (przy założeniu, że są w porządku z paintball).Zobacz naszą ofertę Pamiętaj, im więcej ludzi masz na boku bardziej wiarygodna będzie wydawać.

# 4: Pokaż im, co masz zamiar robić

Ważne jest również, że rodzice mają ogólne pojęcie o tym, co sport jest tym wszystkim chodzi. To kiedy internet i YouTube stać się najlepszymi przyjaciółmi. Można oglądać filmy, które dają pierwsze dobrą reprezentację, co jest o paintball, a następnie pokazać je do swoich rodziców. Oczywiście, zawsze oglądać filmy, które chcesz pokazać je pierwszy, więc wiesz, że nie zaszkodzi swoją przyczynę.

# 5: Nie wolno ich dręczyć, albo oczekują natychmiastowej odpowiedzi

Cierpliwość jest cnotą. Czasami jest to bardzo trudne być cierpliwy, ale jeśli można wytrzymać, to są szanse, że będzie warto. Pamiętaj, aby wziąć to powolne , może to zająć więcej niż jedną rozmowę o paintballu przekonać rodziców, aby grać. Znaj swoje granice i ich rodziców, a jeśli zaczną się denerwować z wami dzieje i na temat paintballu, a następnie zatrzymać i wrócić do niego w ciągu kilku dni. W krótkim czasie, powinny one pochodzić wokół i będziesz grać w paintball z zawodowcami.

http://www.prefabetkurzetnik.pl/elementy-drogowe.html
- autor artykułu

Opublikowany w Asg