Jaka taktyke przyjac przy grach liczbowych

Jaka taktyke przyjac przy grach liczbowych Grasz postać, która kiedyś kawałek jest najbliżej Ciebie. Do 6 znaków lub podejrzanych i kolory są zazwyczaj:

Miss Scarlet Red

Biały dla pani Białej

Żółty dla pułkownik Mustard

Zielony dla pastora Greena

Purpurowy profesora Plum

A niebieski dla pani Peacock

Teraz do gry Cluedo gra wszyscy gracze rzucają kostką i osoba z najwyższym rzucie zaczyna pierwszy.Szkoła jazdy Łódź Wszyscy wtedy bierze go na przemian krążą do ruchu wskazówek zegara, aby rzucić kostką i przenieść odpowiednią liczbę miejsc na pokładzie. Celem koncentrator tlenu przenośny wypożyczenie jest, aby dostać się do pokoju. Kiedy jesteś w pomieszczeniu można dokonać sugestię, na przykład "Myślę, że to był profesor Plum w kuchni z liną". Po dokonaniu swoje sugestie należy przenieść odpowiednie elementy w pomieszczeniu, które proponują. Umieścić tę teorię z osobą po lewej stronie. Potem trzeba obalić go, pokazując, (tylko) jedną z kart w was sugerują, dzięki czemu można zaznaczyć ją swoją listę kontrolną. Jeśli on / ona nie ma żadnej z kart 3 w teorii przenieść na następną osobę razem. Jeśli on / ona ma żadnego z nich on / ona musi pokazać tylko jeden. Jeśli ktoś stawia teorię do ciebie, zawsze musisz pokazać kartę, jeśli masz go, ale trzeba tylko pokazać im jeden. Można zasugerować tym karty masz w ręku, w celu wyeliminowania innych kart. Jest to również dobry sposób na blefuje innych graczy, jak do linii śledczej! W końcu będzie można dokonać ostatecznej sugestie co do tego, co 3 karty w kopercie są. Ale celem jest być pierwszym, aby to zrobić. Jak widać zasady gry Clue są bardzo proste i tak można odebrać jak bardzo szybko grać Cluedo grę. Przekonasz się, że jest to przyjemna gra wiele godzin zabawy.

Dla fanów gatunku kryminałów być może jest zainteresowany moim blogu o grach tajemnicą detektywistycznych dla komputera: Wolny Tajemnic Online Games. A jeśli chcesz grać Cluedo on-line, można również zdecydować się na wizytę moim blogu Graj Clue Online.


- autor artykułu

Opublikowany w Asg