Jakiej broni uzywa sie w ASG

Jakiej broni uzywa sie w ASG

Dzisiejszy zbiór 10 Chess Warunki są następujące ...

# 1 Aktywny Bishop

Kiedy biskup służy jakąś aktywną funkcją jest to często określane jako "Active biskupa". Typowe funkcje obejmują pilnuje krytycznych kwadratów terytorium wroga lub Przypinanie się kawałek wroga przed jego króla.

# 2 Powrót Rank

Postój składa się z jednego poziomego rzędu 8 kwadratów na szachownicy. W sumie jest 8 klas i są one oznaczone "1" do "8".

Oceny od 1 do 4 są na terytorium White'a; podczas Rangi 5 do 8 są na terytorium Blacka.

Back Rank jest ten, w którym król gracza usiąść na, na początku każdej gry. Dlatego White'a Powrót Ranga Ranga 1; podczas Blacka Powrót Ranga Pozycja 8.

# 3 Caissa

Bogini Caissa jest duch, który kolej na szczęście jest szachistą. Jeśli gracz w szachy czuje mieli szczęście w grze, mogą powiedzieć "Caissa był ze mną".

# 4 Płytka demonstracyjna

Jest to po prostu duży, 2D szachownicy, która jest zamocowana w pozycji pionowej, zwykle na sztalugach lub jakiś rodzaj stojaka - tak że szachy nauczyciele mogą wykazać taktyki, strategii, gry, i tak dalej, do swoich uczniów.

Płyta i kawałki są zazwyczaj magnetyczny, choć niektóre marki zawierają wycięcia, w które kawałki są szczelinowe.

# 5 Endgame

Odnosi się to do końcowej fazie gry w szachy, podczas którego gra może być wygrana / utracone lub zakończy się remisem (impasu).

Pozostałe dwie fazy są Otwieranie i Middlegame.

W chwili, gdy Middlegame kończy i zaczyna Endgame jest trochę zamglone; ale szorstka instrukcji jest to, że zwykle są to kolekcjonerskie hologramy tylko kilka sztuk, plus pozostałe piony (i King, oczywiście).

# 6 FIDE

Jest to Światowy Związek Szachowy, odpowiedzialny za organizację Chess, z konkursów do utrzymania zasad. FIDE ma Chess jakie FIFA Football / Soccer.


- autor artykułu

Opublikowany w Asg