Gry strategiczne a gry losowe

Gry strategiczne a gry losowe W efekcie, każdy punkt lub położenia może nie być zajmowane przez graczy, więcej niż jeden kolor.

Gra toczy się aż w końcu wszystkie pionki gracza znajdują się w lokalizacji pokładzie domu tego gracza, gracz może rozpocząć usuwanie ich zgodnie z wyrzuceniem dokładną liczbę na kostce, aby przenieść je wyłączyć Backgammon Board. Jeżeli jeden gracz nie zdjęto wszystkie kawałki w momencie przeciwnik tego gracza usunęła wszystkich piętnastu, gracz stracił "baleron", która liczy dwa lub podwojenia normalnej stratę. Jeśli gracz przegrywający nie usunęła wszystkie kawałki i nadal ma elementy na pasku lub w miejscu pokładzie domu przeciwnika, gracz stracił "Backgammon", który liczy na potrójnym normalnym straty.

Jak korzystać z podwojenia sześcianu.

Jak Backgammon jest częściowo grą losową, gracze otrzymują w celu odzwierciedlenia ich postrzeganej prawdopodobieństwo wygranej poprzez wykorzystanie podwojenia sześcianu.

To pozwala każdemu graczowi poprawić stawkę w grze poprzez zwiększenie wartości prawdopodobieństw.

Odtwarzanie rozpoczyna się w Evens lub z jednego. Podwojenie sześcianu następnie pozwala im poruszać się do 2, cztery, osiem, 16, 32 i 64 http://www.res-turbo.pl/oferta/regeneracja-turbosprezarek/.

Przeciwnik może przyjąć lub odrzucić wzrost podwojenie stawki Cube. Jeśli odmówi, to przegrywasz zgodnie z wcześniejszym wartości podwojenie sześcianu.


- autor artykułu