ASG online

ASG online A gdy firma zostaje przejęta przez większą firmę, jej właściciele dostać bonusy i mogą handlować w swoim magazynie w nieistniejącej spółki za udziały w większej firmie.

2 ostatnie akapity opisują dość dużo wszystko mechanikę w grze, ale to, co sprawia, że ??przejmuje tak interesująca jest kwota strategii muszą być w stanie skutecznie korzystać z tych prostych mechanizmów. Będziesz musiał się martwić o płynność; Kupując wiele akcji na początku jest dobre, ale jeśli firma nie scalone, skończy się bez wystarczającej gotówki do wykorzystania w przyszłości. Będziesz także musiał się martwić o większościowych akcjonariuszy; Gracz z największą liczbą udziałów w spółce dostaje ogromny bonus, gdy spółka ta zostanie połączone.

Będzie dużo manewrów w każdej grze. Gracze będą jockeying się większościowym udziałowcem w spółkach, które zamierza się połączyły. Można nawet wstrzymać kluczową płytki, które ma połączyć dwie spółki, dopóki nie są w stanie skorzystać z tej seryjnej. Kwota strategii zaangażowane jest zaskakujące, biorąc pod uwagę prostotę zasad i celów gry.

Istnieje kilka problemów z grą jednak, że może umniejsza przyjemności grać. Niestety, w grze pieniężnych jest zarówno głównym sposobem zakupu akcji, a główną formą gola. Dlatego gracz, który ma szczęście do skorzystania z kilku pierwszych scala może okazać się niespodziewany lider, ponieważ może on wykorzystać tę przewagę do generowania gotówki jeszcze większą przewagę zarówno w gotówce i końcówce gola. To uzależnienie od początkowego szczęścia i najważniejszych pierwszych scala może nie być atrakcyjne dla niektórych graczy.

Znaczna część odwołania Acquire jest fakt, że może się nauczyć nowych graczy w czasie krótszym niż 10 minut, gdyż podstawowe zasady są tak proste. Ten łatwy krzywa uczenia się, wraz ze wszystkimi zaawansowanych strategii biznesowych, które mogą być używane przez doświadczonych graczy, sprawia, że ??ten trwały grę, która ma nic dziwnego pozostał silny przez prawie 50 lat! W grze może brać udział od od 3 do 6 graczy, a gry zazwyczaj trwać od 1 do 1,5 godziny.

Złożoność: 3.0 / 5.0

Czas trwania: 1,0 do 1,5 godziny

Liczba graczy: 3 do 6 graczy

https://sklepswanson.pl/pl/p/Viridian-Curcumin-Complex-Kurkuma/771
- autor artykułu