Gra w szachy - czy nadal jest popularna

Gra w szachy - czy nadal jest popularna

Oczywiście, że nie pamiętam, Alamo, nie mogliśmy ewentualnie zostały tam. Słyszeliśmy, że opowiedziana historia jednak i wiedzą o znaczeniu bitwy. To był centralnym punktem w historii Teksasu, gdy Meksyk rozpoczął atak, który trwał 12 dni na misji Alamo. W dniu 23 lutego 1836 roku grupa meksykańskich żołnierzy, 1500 w liczbie zstąpił na tym, co jest obecnie znany jako Teksasu, aby odzyskać je za własne. Po upływie 12 dni od potyczek meksykańscy żołnierze zanotował trzecią próbę infiltracji Alamo 6 marca. Tym razem były one udane i wojska Texan nie miał siły roboczej i nie mógł z nimi walczyć off.

W dniu 12 kwietnia tego samego roku, Teksańczyk uruchomiła niespodziewany atak na Fort Lynchburg gdzie Mexican wojskowe zaskoczeni i walka zakończyła się w ciągu 18 minut. Następnego dnia prezydent Meksyku Santa Anna został pojmany i zmuszony do "zapamiętania Alamo" i zamówić meksykańskich żołnierzy z nowej republiki obecnie znany jako Teksasie.

Gra w szachy - czy nadal jest popularna

Kolorowy Alamo tematycznych szachy to powieść set, podobnie jak kapsuła czasu wracając do 1800 roku i przeżywając jak Texas nastał. Frontiersman William Barrett Travis i jego armia może stawić czoło ówczesnego prezydenta Meksyku generał Santa Anna. W komplecie z jeźdźca i armat i kolorach włożył w bitwie tej szczegółowe szachy naprawdę złożenia oświadczenia.

Gra w szachy - czy nadal jest popularna

To kawałek historii będzie służyć jako pamięć fatalnych wydarzeń historycznych i podczas walki o kontrolę nad Teksasie. Dla kolekcjonerów, miłośników historii, studentów studiujących historię, ludzie w Teksasie, każdy może cieszyć się sens i znaczenie tych unikatowych zabytkowych elementów. Rozważmy tematyczne Alamo szachy dla własnego domu lub wyjątkowym prezentem. Ufamy, że gry nie powinno trwać pełne 12 dni, ale też, że odzyskanie tytuły zajmie więcej niż 18 minut!

Steven Barnhart jest współwłaścicielem sześciu stron internetowych e-commerce. Nasza pasja przynosi wcześniej pokazywany wysokiej jakości produktów do domu. Dzięki temu będzie wzbogacić swoje życie, życie przyjaciela lub bliskiej osoby. Szukasz tematycznych zestawów szachowych dla fanów tej popularnej gry planszowej? Te zestawy szachowe zrobić doskonały dodatek do sali gier.


- autor artykułu