Jak przekonac rodzicow, aby pozwolili na paintball

Jak przekonac rodzicow, aby pozwolili na paintball

Mając byłeś umiera, aby go sprawdzić w paintball, ale nie wiem jak przekonać rodziców, aby pozwolić Ci? Wielu z nas nastoletnich paintballers zmagali się z tym starości kwestii. Z jakiegoś powodu, rodzice (zwłaszcza moms) nie wydają się być bardzo podekscytowany pojęcia konieczności ich synów lub córki biegać i pokrywają się wzajemnie w farbie.hologramy na legitymację Szalony prawda? Jako takie, myślałem, że będzie to mądry pomysł, aby przekazać kilka wskazówek, które uznaliśmy przez lata młodszego pokolenia, tak wiele osób może grać w paintball, jak to możliwe.

# 1: Dowiedz się, co mówisz

Szanse są, twoi rodzice nie wiedzą zbyt wiele o paintballu. Oni nie mogą nawet słyszał o sporcie wcześniej. Dlatego, jeśli masz zamiar spróbować i przekonać rodziców trzeba być ekspertem. Im więcej informacji można dać im lepsze. Powiedz im, co to jest, jak działają zasady, co każdy robi, aby utrzymać się bezpiecznie, itp Ważne jest, że twoi rodzice nie tylko myśleć, że wysyłają cię do gry w wojnę i dostać starty z przyjaciółmi (Przynajmniej to jeśli rodzice są coś w kopalni) Wystarczy pamiętać, że informacje = współpracy.

# 2: Zaproponować sposób płacenia za nią

Jeden wielki powód, dlaczego niektórzy ludzie nie angażują się w paintball jest ze względu na dużą metce, że pochodzi z niego. Mając do spadku $ 50ish dla sportu każdym razem grasz to nie pomaga przyczynę, gdy starasz się przekonać rodziców, aby pozwalają na grę w pierwszej kolejności. I oczywiście, że nawet nie liczyć inwestycję początkową usługi geologiczne śląsk, jeśli kupisz swój własny sprzęt. Choć nie koniecznie musiał pokryć koszty bezpośrednio, oferując coś zrobić w zamian za twoi rodzice mogą być dobrym przekonujące taktyka. EX: koszenie trawy, odgarnianie śniegu, sprzątanie domu itp

# 3: Get referencje od kogoś wiarygodnego


- autor artykułu