Gry planszowe - pomysl na prezent

Gry planszowe - pomysl na prezent

Fragmenty obydwu konkurentów umieszczony w ustalonym wstępnie wzorem na początku każdego game of.

Kawałki można uniemożliwiać kończąc na stanowisku przez posiadające więcej niż jeden z własnych kontrolerów umieszczonych tam. Dodatkowo, gracze mogą być "hit" i muszą zostać usunięte z planszy. Mogą wrócić do gry na początku planszy po ich wyrzucony odpowiednią liczbę na kostce.

Kawałek mogą zostać usunięte z planszy, jeśli jest umieszczony na płycie w postaci własnej oraz uczestnik przeciwstawnych rzuca kostką, która zapewnia mu dokładną liczbę potrzebnych do wykończenia na tym stanowisku zarządu.

Punkty od 1 do 6 są określane jako płytę główną lub wewnętrzną płytę, a punkty od 7 do 12 są znane jako zewnętrznym pokładzie. 7-punkt jest określany jako punkt bar oraz 13-punktowy jako punkt połowy.

Jak zaczac.

Gry planszowe - pomysl na prezent

W grze backgammon, gra rozpoczyna się od każdego z graczy rzuca kostką tylko jeden, aby zobaczyć, który gracz gra jako pierwszy.

Największą liczbę wyrzucony na kości wygrywa możliwość iść pierwszy. W momencie rozpoczyna się gra, po rzucanie kostką każdy gracz musi w miarę możliwości, przenieść ich kawałki zgodnie z numerów wyświetlanych na siebie śmierć. Jeśli numer jest dwukrotnie wyrzucony gracz otrzymuje jeszcze jedną kolejkę. Podwójne pozwoli uczestnik przesunięcie elementów dwukrotną wartość liczby pokazane. Graj następnie zastępców między dwoma przeciwnikami.

W trakcie graczy przesunąć, kawałek może skończyć w dowolnym miejscu na pokładzie backgammon, że jest pusta lub jest zajęta wyłącznie własnych pionków gracza (nie ma ograniczeń co do liczby elementów, które mogą znajdować się na jednym punkcie lub na inne stanowisko ).

Ponadto, może to również lądują na miejscu zajmowanym przez dokładnie jedną przeciwległej części. Ten kawałek przeciwników zostaje trafiony i zdjęty z planszy i może przyjść tylko z powrotem, kiedy właściwy numer jest generowany, który pozwala go z powrotem na planszy.

- autor artykułu