Jak gra sie w gry liczbowe

Jeżeli jesteś fanem klasycznej gry planszowej, ale zapomnieli, jak grać w gry Cluedo pisałem krótkie podsumowanie zasad gry. Cluedo znany również jako Clue jest tajemnicą detektyw gra zwykle na 2 do 6 osób do gry. Jest ona odpowiednia dla 8-latków i do góry. Zasady są proste i zajmuje tylko około 5 minut, aby skonfigurować. Jest to turowa gra w kości. Ale to nie znaczy, że jest to gra szczęścia, a to wymaga umiejętności dedukcji i eliminacji plus pewną kwotę oszustwa jak pokera. To sprawia, że ??udany zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Jak grać Cluedo

Klasyczny Clue zaczyna się od zamordowania pana Boddy na jego Tudorów. Celem gry jest wypracowanie, które pokój, z którego broni i którzy morderstwo zostało popełnione. Zmienne biorące udział w badaniu to 9 pokoje w rezydencji Tudorów, że 6 mieszkańcy domu w chwili wystąpienia przestępstwa oraz 6 możliwych broni znaleziono w domu. Aby skonfigurować gry planszowej Cluedo karty są podzielone na zmiennych tj pokoje, podejrzanych i broni. Karty tasowane są bez patrząc jedna karta z każdego z tych 3 stosy wybrano losowo i umieszczone w kopercie. Celem jest teraz dla wszystkich, aby być pierwszym wypracować poprzez eliminację właśnie te 3 karty są. Reszta karty tasuje się razem i rozdawane pomiędzy graczami. Też każda dostać notebooka detektywa, który znajduje się lista wszystkich kart. Trzeba zaznaczyć off karty masz w ręku. Kolejne miejsce na 6 bronią w następujących miejscach:

Sztylet w salonie Liny w rurociągu balowej ołowiu w oranżerii Świecznik w jadalni Revolver w badaniu Spanner / Wrench w kuchni pozostałe 3 z 9 pokoi rady są: Hall, sala bilardowa oraz biblioteka. Następnie umieścić kolorowe kawałki do reprezentowania 6 osób podejrzanych o ich odpowiednich miejscach koloru na planszy.

- autor artykułu