Laserowy paintball a tradycyjny

Laserowy paintball a tradycyjny

Idź kamer Pro, takie jak Go Pro HD Naked and Go Pro Motorsport są przenośne i bardzo wytrzymałe kamery, które przyczepiają się do pojazdu lub kasku, aby umożliwić użytkownikom złapać wysokiej jakości materiał z wielu zajęć na świeżym powietrzu itp To z kolei ma ogromną liczbę zastosowań dla wielu osób i może być świetnym gadżetem, aby zwiększyć przyjemność i łatwość w wielu scenariuszy.

Oczywiście główne zastosowanie zarówno dla Go Pro HD nieosłonięte lub Go Pro Motorsport jest do użytku z sportów ekstremalnych. Jak sama nazwa sugeruje Go Pro Motorsport jest specjalnie zaprojektowany do zastosowania podczas sportów motorowych takich jak szyfrowanie, rajdy, Le Cross i wiele innych. Go Pro HD Naked tymczasem jest znacznie mniejszy i będzie dołączyć na kasku jednostki lub na biegu z bliska ze względu na działania z dna pistoletu do paintballa, czy skierowany z powrotem do rękojeści-bary.

To ma wiele zastosowań, może być przydatne do prawie każdego. Oczywiście kamery Go Pro zawsze będą mieć zastosowanie dla stereotypowego "ćpun adrenaliny", którzy mogą korzystać z kamery do filmowania sobie windsurfing, snowboard czy cokolwiek innego, aby pokazać znajomym i umieszczać w Internecie. Dla webmasterów i blogerów, którzy publikują zdjęcia i pisać o swojej ulubionej aktywności sportowej wideo mogą również świetny dodatek do ich strony, która będzie interaktywny i wciągająca czyniąc Go Pro musi kupić.

Jednak nawet jeśli nie jesteś zagorzałym "ćpunem" jako takie lub webmaster, wciąż jesteś prawdopodobne, aby angażować się w tego rodzaju działalności od czasu do czasu, czy na wakacjach lub w ramach prezentu. Na przykład wielu ludzi, którzy nie chcieli się jako klasa Narkomani wciąż nartach lub skoki spadochronowe, a gdy jest to jednorazowa sytuacja Najlepsze strategie migracji systemów, że ??są jeszcze bardziej prawdopodobne, chcą dostać fotografie okazji (bez płacenia przez nos).

- autor artykułu