Backgammon - na czym polega

Backgammon - na czym polega

Backgammon jest jedną z najstarszych gier planszowych na świecie. Backgammon mogą być odtwarzane tylko między 2 zawodników i zasad backgammon pozostał praktycznie niezmieniony od stuleci, a tylko wariantów gry wschodzących, a nie zmianami w grze podstawowej.

Oryginalne przepisy przewidują, że Backgammon elementy gry są przesuwane w zależności od wyniku usługi pogrzebowe ursynów toczenia dwie kości ze zwycięzcą muszą być podejmowane przez gracza, który podjął się wszystkie ich kawałki z płyty backgammon pierwszy.

Szczęście jest duża część backgammon, głównie dlatego, że każdy rzut kostką wpływa na ruchy wykonywane na tej drodze. Niemniej jednak, istnieje zazwyczaj kilka wyborów na przełomie każdego gracza oparte na określonych miejscach na planszy.

Strategia i taktyka ma również istotny wpływ na określenie, które uczestnik okazać się zwycięzcą.

Backgammon - na czym polega

Każda rolka kości wymaga od gracza do decydowania o optymalnej taktyki dla tego rzutu kośćmi i przewidywania ewentualnych ruchów, których autorem jest ich przeciwnikiem.

Przez wieki Backgammon strategie i taktyki zostały utworzone dla wyboru sytuacjach i są obecnie dobrze potwierdzone.

Odnotowano również szereg różnych powierzchniach gry i gry planszowe rozwinięte, a nawet wirtualne Backgammon Gry komputerowe w internecie.

Backgammon - na czym polega

Niemniej jednak, tradycjonaliści będą nalegać, że nadal istnieje tylko jeden prawdziwy sposób gry backgammon i że jest wykorzystanie drewnianym pokładzie drewniane backgammon graczy, twarzą w twarz, między ludźmi.

Backgammon pozostaje oryginalna drewniana plansza i jeden, który był prawdopodobnie pierwszym połączyć ryzyko kości i cerebal korzyści myślenia strategicznego potrzebnych do wygrania. Backgammon ma to wszystko.

Zasady Backgammon.

Celem gry backgammon jest dla zwycięzcy do "wytrzymać off" lub zabrać wszystkich swoich własnych kawałków lub warcaby z Backgammon Nadzorczą przed ich przeciwnik może zrobić to samo.


- autor artykułu