Czy kupowac narzedzia po paintballa przez Internet

Czy kupowac narzedzia po paintballa przez Internet Powrót kiedy być płaszczki były jeszcze na rynku (tak płaszczki), chciałbym kupić wiele modyfikacji i odsprzedać za $ 20 do $ 50 zysku.

4. kreatywny? Innowacyjna? Sprzedaj swój własny Paintball Mod, akcesoria lub usługi w serwisie eBay Jeśli nie krok 3 to należy mieć dużo pistoletów majstrować przy. Przykładem może być gracz, który sprzedaje swoją własną wersję speedfeed do lejów evlution lub gracz, który sprzedaje zestawy zmielonego ciała. Inne powdercoat pistolety paintball na kolory nie można dostać je w (co jest, co ja).

Jeśli boisz się to zrobić, lub jeśli jest to za dużo, to jeszcze raz ... Nie wiedziałem, co robię, kiedy zaczynałem (miałam 14 lat) i miały mnóstwo błędów wzdłuż drogi, ale gdy mam go powiesić zrobiłem wystarczająco dużo, aby kupić sprzęt chciałem i grać tak długo, jak chciałem. Ja też wkurzony wielu moich znajomych też, bo myśleli, że moi rodzice kupili wszystko dla mnie ...

Czy kupowac narzedzia po paintballa przez Internet

To wszystko są sposoby, aby finansować poprzez paintball paintball, jest to sposób na utrzymanie robi coś kochasz grać dalej coś kochasz, a nie ma nic lepszego niż to.

Jeśli jesteś zainteresowany dowiedzieć się więcej, lub masz pytania, można mnie znaleźć na forum paintball PbNation jako Pain4Glory użytkownika lub na mojej stronie Pain4Glory.

Domy z drewna producent
- autor artykułu