Gry uczace podstaw ekonomii

Gry uczace podstaw ekonomii

Jeśli zostały wynajmu od dłuższego czasu, to może warto pomyśleć o inwestowaniu w domu jak długoterminowe nagrody finansowe są dużo lepsze. W wielu przypadkach, miesięczna kwota kredytu hipotecznego będzie niższe niż to, co płacisz opłat czynszu i można nawet odliczyć odsetki od podatku dochodowego.

Jednak pomimo tych korzyści jest wiele mitów, które uniemożliwiają ludziom z posiadania domu.

Mit: kredyt wymaga zaliczki

Jest to jeden z tych mitów, które właściciele prawdopodobnie wpadł w celu przestraszyć ludzi do myślenia, że ??musi kontynuować wynajem. W przeszłości średnia kwota zaliczek na kredyt był zazwyczaj 20%. W tym czasie, kredytodawcy były zachowawcze, jak chcieli, aby upewnić się, że ich pożyczki będzie spłacona w całości, tak duży spadek depozytów zazwyczaj wymagane było.

Rzeczy są znacznie różni się, a średni zaliczki wynosi około 5%. Istnieją nawet kredyty dostępne, które nie wymagają żadnego rodzaju depozytu w dół.

Oznacza to, że jesteś 100% finansowanie z domu. Tego typu pożyczki są zazwyczaj ryzykowne badanie gruntu śląsk kredytodawców, ale jeśli jesteś w stanie przedstawić dokumentów dotyczących zatrudnienia i masz dobry kredyt, to nie powinien napotkasz problemy.

Na co należy uważać za w dół nie ma kredytu depozytowej

Istnieje wiele powodów, dla których możesz nie chcieć, aby umieścić depozyt w dół na kredyt, więc to zależy od sytuacji finansowej. Na przykład, że pieniądze mogą być wykorzystane zamiast zakupić meble do domu lub nawet na spłatę zadłużenia.

W innych przypadkach, może nie chcieć zubożają swoje oszczędności jako posiadające fundusze awaryjne jest niezbędna.

Zanim zdecydujesz się na pożyczkę, upewnij się, że w pełni zrozumieć zasady i warunki. Większość pożyczek, które nie pozwalają depozyty w dół zwykle mają wyższe interesy więc należy rozejrzeć się za kredytem, ??który spełnia Twoje potrzeby.

Jeśli czujesz, że musisz umieścić depozyt w dół, a następnie można rozważyć zaciągnięcie drugiego kredytu hipotecznego lub uciekania się do pomocy rządowej na dotacje.

Mohamad jest przedsiębiorcą w Internecie. Odwiedź jego stronę aby dowiedzieć się więcej na temat na temat kredytów hipotecznych i kredytów. Można również jego pompa Paintball Gun poznać pistoletów paintball.


- autor artykułu