Jak zrobic gre planszowa

Jak zrobic gre planszowa

Nabyć to klasyczna strategia biznesowa gra planszowa, która trwa już silny od 1962 Korzystanie nic poza swoim bogactwem i rozum, trzeba rywalizować z innymi magnatami biznesowych w tej grze fuzji i przejęć - zakup, handel, i zapasów sprzedających się największy na świecie sieci hotelowe, aby uzyskać największy zwrot z inwestycji.http://pisanie-student.pl/news/tanie-pisanie-prac-licencjackich

Acquire zaprojektowana przez Sid Sackson w 1962 roku i był jednym z najbardziej popularnych gier planszowych w wielu wersjach od tamtych dni. Część jego długotrwałej odwołania jest jego prostota i łatwość uczenia się, jak grać. Gra pochodzi tylko z płyty, płytki, stoiska firmowe, karty akcji i gotówki. A rozgrywka wszystko sprowadza się do zaledwie dwóch działań: Umieszczanie płytki i zakup akcji.

Jak zrobic gre planszowa

Chociaż podstawy Acquire są dość proste, istnieje sporo wyzwanie w podejmowaniu decyzji, gdzie umieścić swoje płytki i która dzieli kupisz. Ponieważ istnieją inni gracze starają się, aby ich miliony, a także, trzeba być bardzo strategicznym w swoich decyzjach, aby zapewnić sobie zysk z nich znacznie więcej niż konkurenci robić. Nie byłoby w najlepszym interesie, aby przekazać innemu graczowi cool wielki!

Jak zrobic gre planszowa

Umieszczenie płytki sposób można zacząć rosnąć i łączenie spółek hotelowych w nabyć. A rada jest przedstawieniem "business pola gry", gdzie można zobaczyć, jak każda sieć hoteli mogą rosnąć i scalania. Po utworzeniu grupy 2 lub więcej sąsiednich płytek, jesteś w istocie rozpoczynając http://www.denarte.pl/uslugi/ortodoncja/ nową spółkę. Po umieszczeniu nowej płytki obok istniejącej spółki, to rosną tej spółki. Gdy dachówka umieścić łączy 2 oddzielnych firm, zostały połączone tych 2 firm.

Druga część gry kupuje udziały. Posiadanie udziałów w spółce oznacza, że ??masz częściową własność to i można skorzystać, jeśli rośnie lub scala. Gdy firma rośnie, rośnie jego wartość akcji, a także, z korzyścią dla jego właścicieli.

- autor artykułu