Jaki sprzet do paintballa

Jaki sprzet do paintballa

Czy mogę uzyskać wysokie ciśnienie lub niskie ciśnienie N2 lub zbiornik HPA dla mojego pistoletu paintball?

To bardzo dobre pytanie. Chodźmy kilka rzeczy prosto w pierwszej kolejności. Określenia "zbiornik azotu" i "powietrze pod wysokim ciśnieniem" (HPA) cysterny oznaczają to samo. Pola i przechowuje używać sprężonego powietrza do napełniania zbiorników, ponieważ powietrze jest łatwiej dostępne. W przeszłości, azot był łatwiej dostępne dziedzinach niż droższych sprężarki. Dziś, gdy idziesz do sklepu i poprosić o zbiornik nitro lub nitro wypełnić będą wiedzieli, o co ci chodzi.

Jaki sprzet do paintballa

Druga, "wysokie ciśnienie" lub "niskie ciśnienie" odnosi się do rzeczywistego ciśnienia wyjściowego regulatora w zbiorniku. Regulator kontroluje ciśnienie, że zbiornik będzie wykorzystać w swoim pistoletem. zbiorniki wysokociśnieniowe zwykle wyjście 800 do 850 PSI. zbiorniki niskociśnieniowe zwykle wyjściowa 450 psi. Zbiorniki Preset posiadają stałe ciśnienie wyjściowe z fabryki, które nie mogą być skorygowane. Oba zbiorniki HP i LP posiada zaprogramowanych wyjść. Regulowane zbiorniki lubią Nitroduck X-Stream lub Imperium Regulowany nie posiadają stałe ciśnienie wyjściowe i może być regulowana przez gracza do dowolnego ciśnienia wyjściowego, których potrzebują. Ten artykuł będzie koncentrować się na gotowych zbiorników, ponieważ można używać regulowane zbiorniki dla każdego pistoletu.

Teraz jest HP lub LP tuż za pistolet? Jest kilka rzeczy, o których warto pamiętać przy rozważaniu tego. Po pierwsze, co robi twój ciśnienia Pistolet trzeba cyklu i strzelać paintball? (To się nazywa ciśnienie robocze). Tippmanns, Spyders i inne pistolety szczebla entry potrzebują 800 psi lub wyższa w obsłudze, więc potrzebny jest zbiornik HP z tych karabinów, aby wygenerować wystarczającą presję, aby umożliwić pistolet do pracy.

- autor artykułu