Paintball - jak dziala zbiornik gazu

Paintball - jak dziala zbiornik gazu Więc jeśli masz broń, która potrzebuje 800 PSI do pracy i podłączyć do 400 PSI PR zbiornik do niego, nie stawiają się na tyle, aby umożliwić ciśnieniu pistolet do pracy. To dlaczego trzeba wysoki zbiornik ciśnieniowy.

Średniej i wyższej półki pistolety działają zazwyczaj przy ciśnieniu wejściowym mniej niż 300 PSI i wyposażone w regulator wysokiego ciśnienia. regulatory wysokociśnieniowe przejść inline (pomiędzy) zbiornik i pistolet. Regulatory te mogą przyjąć ciśnienie wejściowe zbyt 850 PSI i regulować go do odpowiedniego ustawienia regulowane przez użytkownika w celu zaspokojenia potrzeb PR markerów. pistolety LP mogą używać czołgów PR. Korzystanie z Tank PR z pistoletu LP zaowocuje lepszym strzelcem konsystencji nad Chrono, ponieważ nie stawiają tak dużo stresu na rolkach regulator wysokiego ciśnienia. Mając zbiornik LP z pistoletu LP będzie także zapobieżenia lub zminimalizowania Hot Shots jeśli regulator inline zawiedzie. Będzie to zminimalizować skok powietrza pod wysokim ciśnieniem wchodząc pistoletu które zwykle powodują swoją prędkość do spike również.

Tak w skrócie, jeśli masz karabin lub pistolet HP LP z regulatorem HP, można użyć zbiornika HP. pistolety PR mogą również korzystać zbiornik LP. Niektóre pistolety, jak Anioł prędkości 05, pochodzą z wbudowanym regulatorem LP, inline, aby mogli korzystać tylko zbiorniki PR. Wraz z postępem technologii widzimy coraz więcej broni poziomu wejścia stają LP, dlatego zawsze lepiej jest skontaktować się z producentem swojego markera do ich zaleceń zbiornika. I nigdy nie kupić nowy zbiornik zanim kupisz nową broń.


- autor artykułu