Roznica między paintball i airsoft

Roznica między paintball i airsoft

Istnieje wiele różnic między airsoft pistoletów i pistoletów paintballowych. Istnieją również różnice za samych gier. Różnice te obejmują siłę kinetyczną, strzelanie zakresy, system cześć, i ceny.

Kiedy grasz w paintball nie trzeba polegać na odtwarzaczu szczery jeśli są kręcone, czy nie, ponieważ jest oczywiste, że były. Paintball eksploduje gdy trafi cię i zostawić splatter jasnym kolorze na ubranie. Gdy grasz z broni airsoft nie ma określony znak, że dana osoba została trafiona. Ludzie muszą być uczciwi i przyznać, że były one hit i zostawić pole gry i przejść do strefy bezpieczeństwa, dopóki nie zostaną oflagowane z powrotem do gry. Ludzie muszą polegać na tym systemie honoru, aby grać w airsoft.

A projekty paintball z pistoletu o wiele trudniejsze i silniejszy niż pellet z replik. To dlatego, że kulek ważyć więcej niż granulki robić. Energia z paintball jest znacząco różny wpływ kolizji, gdy cel.

Kolejna różnica między pistoletów paintball i airsoft guns jest to, że airsoft pistolety mają większy zasięg niż pistoletów paintballowych. Większość pistoletów ASG strzelać między 300fps do 600fps a jeśli uaktualnić broń z jednostką hop-up to będzie również utworzyć backspina i podać strzały w górę łuk. Z powodu ciężaru kulek nie uda miarę granulek z repliki. Broń airsoft są znacznie bardziej wydajne wtedy pistolety paintball.

Koszt gry z replik w porównaniu do pistoletów paintball są prawie równoważne. Jeśli próbujesz zdecydować między którymi grą i chcesz grać najtańsze gry to są prawie takie same. Największe różnice w cenie są, jeśli spojrzeć na amunicji. Pistolety są w tej samej cenie. dział Airsoft są znacznie tańsze w utrzymaniu i granulki są znacznie tańsze niż kulek są.

Najdroższą rzeczą, jaką można kupić to same pistolety.

- autor artykułu